Związana z mafią

Związana z mafią. Bracia Vedetti. Tom 4” to kolejna część serii autorstwa Ady Tulińskiej. I tym razem autorka zaprasza czytelników do świata mafii, w którym luksus, pieniądze, rywalizacja i gorące romanse to dzień powszedni, a życie na krawędzi i związana z nim adrenalina uzależnia szybciej niż używki. Wielbicielki mafijnych romansów nie będą mogły się oderwać od powieści i do końca nie odkryją, czy tym razem zwycięży włoska miłość, czy może nienawiść gangstera.

Conciatore i Pola

Marcello to wykluczony ze spraw rodzinnego biznesu syn włoskiego bossa, Enrica. Enigmatyczny mężczyzna wzbudza powszechny strach surowym wyglądem, pozbawionym emocji spojrzeniem i ciągnącą się od twarzy do szyi blizną. W pewnych kręgach nazywany jest Conciatore, co oznacza garbarza, ponieważ jego ofiary rzekomo były pozbawiane skóry. Jego tortury sieją strach pośród największych wrogów Familii, a on sam, w przeciwieństwie do swoich braci, w ogóle nie interesuje się romansami. Jego bezwzględność, dystans i opanowanie mają jednak w sobie coś ujmującego. Wkrótce w jego życiu pojawia się Pola, atrakcyjna Polka, która ma szansę przebić się przez mur zbudowany wokół Marcello. Kobieta uwielbia towarzystwo mężczyzn, jednak z żadnym z nich nie wiąże się na dłużej. Romans  z włoskim gangsterem szybko staje się największą przygodą w jej życiu. Wkrótce Marcello składa jej kuszącą propozycję – specjalnie dla niej stworzy europejską markę modową. Czy jednak cena za własny biznes i koronację na królową mody nie okaże się zbyt wysoka dla polskiej femme fatale?

Ada Tulińska


Ada Tulińska to polska pisarka i absolwentka historii sztuki, która specjalizuje się literaturze obyczajowej, fantasy i romansach. Jej powieść “Oddech Wschodu” została nagrodzona Plastrem Kultury, nagrodą redakcji “Plastra Łódzkiego”. W swoich książkach umiejętnie łączy życiowe pasje, a więc podróże i szeroką pojętą sztukę. Jej książki o mafii, takie jak “Zależna od mafii” czy “Skazana przez mafię” zdobyły szerokie grono wielbicieli i zapewniły jej rozgłos w ostatnich latach.