Związana z mafią. Bracia Vedetti. Tom 4

Kolejny tom z serii “Związana z mafią” już w sprzedaży. “Związana z mafią. Bracia Vedetti. Tom 4” (https://www.taniaksiazka.pl/zwiazana-z-mafia-bracia-vedetti-tom-4-ada-tulinska-p-1575220.html) to jeszcze więcej miłosnych intryg, namiętności  i dramatycznych historii, w których stawką są wielkie pieniądze.

Opis fabuły

“Związana z mafią” to poczytna seria autorstwa Ady Tulińskiej, czwarty tom opowiada o losach Marcello, syna sycylijskiego bossa mafijnego. Noszący w sercu nienawiść, której powodem jest odrzucenie go przez rodzinny klan, syn Marcella, postanawia stanąć na czele całej rodziny Vedettich. Groźny wygląd młodzieńca, który dopełnia charakterystyczna blizna na twarzy oraz powszechnie krążące plotki, sprawiają że Marcello nazywany jest przez innych członków familii Conciatore – Grabarz. W przeciwieństwie do pozostałych synów z rodziny Vedettich, Marcello nie gustuje w kobietach i nigdy nie ulega błaganiom swoich przeciwników. Los jednak bywa przewrotny i wszystko zmienia się, w momencie gdy bohater poznaje tajemniczą kobietę. Pola w przeciwieństwie do słynącego z chłodnego podejścia do płci przeciwnej mafiosa, słynie ze swojej rozwiązłości. Szukając miłości swojego życia, przebiera w mężczyznach, wdając się raz po raz w kolejne przygodne romanse. Piękna i uwodzicielska kobieta, zwraca na siebie uwagę nieprzystępnego Marcello. Z pozoru niewinny romans, stanie się dla młodej kobiety przekleństwem, w momencie gdy zda sobie sprawę, w jak niebezpieczną intrygę jest uwikłana.

O autorce

Ada Tulińska – polska autorka, tworzy powieści z gatunku romansów, literatury obyczajowej oraz fantasy. Absolwentka historii sztuki oraz informatyki, w swoich książkach łączy miłość do sztuki z wciągającą fabułą, jednocześnie kreując złożone, wielowymiarowe postaci. Jest laureatką Plastra Kultury za powieść “Oddech Wschodu”, która bezapelacyjnie podbiła serca czytelników i czytelniczek. Autorka takich powieści jak : “Dotyk Północy”, “W objęciach wroga” , “Zależna od mafii” , “Skazana przez mafię”, “Wybrana przez mafię”, “Bodyguard. Wbrew zasadom” czy “W ciemnościach”.